Zvodiče prepätia rady MSB

Zvodiče prepätia rady MSB sú určené ako ochrana proti prepätiu pre jednofázové koncové prístroje. Zvodiče prepätia rady MSB sú zabudované do kompaktného plastového puzdra. Tieto zvodiče prepätia sú k dispozícii v rôznych prevedeniach a navzájom sa odlišujú tvarom púzdra, veľkosťou a spôsobom zapojenia. Ochranné obvody obsahujú bleskoistky a varistory s tepelnou poistkou. Stav a správna funkcia ochrany je signalizovaná LED diódou, keď dióda nesvieti, je ochrana vadná alebo odpojená. Zvodiče prepätia sa zapájajú paralelne k chránenému koncovému prístroju. Zvodiče prepätia sa pripájajú s kábelovými vývodmi alebo skrutkovými svorkovnicami. Tieto zvodiče prepätia sa vyrábajú v rôznych prevedeniach – rôzne druhy púzdra, rôzne rozmery a spôsoby pripojenia.

Zvodiče rady MSB10 spĺňajú normu IEC 61643-11 a sú skúšané ako typ 2+3 alebo ako typ3.

Vyberáme z ponuky zvodičov prepätia typu MSB10:

Zvodič prepätia MSB6-400 CITEL

Zvodič prepätia MSB6-400 je najmenšie prevedenie zvodičov rady MSB. Vhodný ako ochrana zásuvkových obvodov. Pripája sa paralelne k zásuvke v … Viac »

15,70 €
Zvodič prepätia MSB10V-400 CITEL

Zvodič prepätia MSB10V-400 na báze bleskoistky a varistora spolu s tepelnou poistkou sú umiestnené v plastovom module. Pripojuje sa pomocou … Viac »

23,30 €
Zvodič prepätia MSB10C-400 CITEL

Zvodič prepätia MSB10C-400 sa pripojuje pomocou vnútornej svorkovnice. Na prednej strane zvodiča je optická poruchová signalizácia. Zvodič prepätia sa pripojuje … Viac »

25,40 €